• Martin

Golfový turnaj 2018

5.5.2018 - Čertovo břemeno

Texas Scramble – Golf Tour

V sobotu 5. května proběhl na nedalekém golfovém hřišti Čertovo břemeno druhý ročník turnaje v herním systému Texas Scramble .

Pro negolfisty k vysvětlení: jde o párovou hru, kdy odehrají oba hráči, ale poté si zvolí lepší místo dopadu míčku a odtud společně hrají dále.

Počasí, konec konců jako celé jaro, přálo i tento víkend a tak nic nebránilo perfektnímu sportovnímu zážitku. Turnaj byl plně obsazen, kdy startovalo 72 hráčů hromadným startem v 9:40 ráno. Sešlo se zastoupení z celé České republiky (Praha, Mladá Boleslav, Budějovice, Hradec Králové, Brno) i se zástupci z Votic. Generálním partnerem a pořadatelem celé akce byl Martin Franc – Fincentrum, a.s. Partnerem hlavní ceny vítěze turnaje byla módní firma O’black, která věnovala do soutěže dva poukazy na 4.000,- na její oblečení, které vyrábí na míru klientům ať košile, saka nebo celé obleky. Pro zpestření turnaje jsme připravili dvě vložené soutěže na hřišti. O nejdelší odpadl a nejbližší ránu k jamce, zde děkuji sponzorovi cen společnosti Porsenna stavební ,s.r.o. za její výborné jihoamerické rumy pro vítěze.

Vyhlášeno bylo celkem 13 výher ve 4 kategoriích. Na závěr je mi potěšením poděkovat klubu Čertovo břemeno za krásné hřiště. A všem hráčům za perfektní atmosféru při celém turnaji. Ze strany pořadatelů a sponzorů se budeme těšit na další ročník, který rádi v roce 2019 uspořádáme!